Muzike e valle popullore dasme & Naplon

Publikuar nga 2NTYTHREE

Regjistroni domainin tuaj .al
a

http://www.dasmashqiptare.ecaty.com http://www.ristyle.ecaty.com http://www.studioristyle.ecaty.com Naplon

Modifikimi i fundit me: 1 muaj më parë
Gjithsej: 211237 shikime
Faqja e publikuar: http://www.youtube.com/watch?v=FwP3jNpCFCI&feature=youtube_gdata_player

Regjistroni domainin tuaj .al

Komentet e vizitorve

Komentet m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn

ajdeeeeeeeeeeee ...
ajdeeeeeeeeeeee sssssssssssssssssssss ec ta onksha zemren

Mor ti nga Struga ...
Mor ti nga Struga ke turp me vu emrin tat mor katunar deri dje ke kullot lopet sot na dole qe merr vesh nga muzika, mor trap jan konge TIRONSE.

uaa sa bukur : )
uaa sa bukur : )

ni kishte mar molli ...
ni kishte mar molli......... opaaaaaaaaaaaaa sssssssssssssssss!!!!!

F.A.N.T.A.Z.I. !!!
F.A.N.T.A.Z.I. !!!

sa musik e bukur =).
sa musik e bukur =).

E po keto jane ...
E po keto jane valle te shqiperise se mesme e jo ca te tjera qe kam pare une qe kane vene ca injorant te kosoves e te dueht 1 ore te kerkosh te gjesh nje kenge apo valle shqiptare te sakte. Na mbyten injorantet ketu ne youtube

buono
buono

rajonal te jap ...
rajonal te jap shume te drejte. na cmenen kosovaret

kush e kcen ...
kush e kcen napolonin

me t'knoq shpirtin ...
me t'knoq shpirtin mo.:D..opaa sssss

Muzik Shkive
Muzik Shkive

@lulejaa oki :) ska ...
@lulejaa oki :) ska problem ndodh :) ekam harruar ;) po un po shresoj qe muzika do te behet apet e jonja e jo tallavat (roma) ose muzik turke se na as turk nuk jemi po as roma rrnoft muzika shqipe edhe rrnoft muzika es shqiperis :) e zhdukje tallavas ;) se muzik anti shqiptar esht ( se shkijet ja munu me dhun me na hjek shqiptarizmin e nuk kan mujt e tash (roma) me muzik te tyre dojn mena hjet shqiptarizmin pa luft hiq -.-) ndoshta kutoni ^^ shka po mendoj ^^ se nuk jam per luft pa keqkup.

@lulejaa po mir bre ...
@lulejaa po mir bre a din me lexu?? e kam merak muziken e shqiperis qeshtu ekum shkru e sa i perket per tallava un nuk kum fol per ket video po per tjera se per ket vid pe di edhe vet qe nuk esht Tallava pra pot te kthej te prap Pse ia fut kot kur se di?!!!!! pra lexo pak ma mir e mos ja fut edhte ti kot se un jam i sigurt qe mashum ngoj un kesi muzike te shqiperis sa ti -.-

Hec aty Tironaaaa, ...
Hec aty Tironaaaa, sa here e nigjoj kte muzik me rrenqeth mishin se jena rit me kte lloj haenku. HooooPaaaaaaassssssssssssssss.

Tank la
Tank la

hhahahahhaha.. te ...
hhahahahhaha.. te kujt jane keto more qaflesh ??

nanat ju tshqipnis. ...
nanat ju tshqipnis. po na vidhni dhe kenget vadhet tash. kto jan tonat

@AdamsEier k'to ...
@AdamsEier k'to s'jane tallava, eshte vallja e famshme e napolonit, tjeter ra Faja prej fikut etj te gjitha te Shqiperise se mesme. Pse ia fut kot kur se di?!!!!!

oooooooop ...
oooooooop oooooooooop e ka myt ! The best music ever ! ! !

valle e bukur. -ani ...
valle e bukur. -ani se jam nga struga te rrnoj SHQIPRIA edhe ishalla vjen ajo dit te jemi bashk. qe na kan dar ne copa e therrime GREKU SERBI E ......................

fole ti , o serb ...
fole ti , o serb moterq/...m ca te kena bo ne shqiptaret ty , te kena fukkk mamin kshu.. kjo eshte valle puro Sh. Mesme , ti thu vallet tona.. hup mer legen, mos fol shqip se na fulliqe..

Opapaaaaa!
Opapaaaaa!

me t'knoq zemren ...
me t'knoq zemren edhe shpirtin.e ka fal zoti

hopaaaa sa sa sa ...
hopaaaa sa sa sa hopaaaaaaa ka lezet shpirti

Video t ngjashme

Videot m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn
Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi