Izhar Cohen-Bdidut (Je suis malade) Tzavta - Tel Aviv 1978

Publikuar nga BONDY STENZLER

Regjistroni domainin tuaj .al
a

keyboard-Eldad Shrim;drums-Bondy Stenzler; moog-Nancy Brandes

Modifikimi i fundit me: 2 muaj më parë
Gjithsej: 3163 shikime
Faqja e publikuar: http://www.youtube.com/watch?v=PX70QW_Xx9o&feature=youtube_gdata_player

Regjistroni domainin tuaj .al

Komentet e vizitorve

Komentet m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn

So classy, so ...
So classy, so UNIQUE!!

shir mitzuian meod. ...
shir mitzuian meod. veysh hasze ...ein milim.

Thank you Bondy, ...
Thank you Bondy, thank you again..:)..I can't stop listening Cohen all these years...so sensitive, so deep...best version ever!...greetings from Croatia:)

I love this song ...
I love this song so much !! But... Did you hear HAREL SKAAT version ?!

Beautiful lyrics. ...
Beautiful lyrics. Love it.

Video t ngjashme

Videot m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn
Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi