Vllezerit Agaj ne Uqe / Istog te Adem Imeraj

Publikuar nga BURIM IMERAJ

Regjistroni domainin tuaj .al
a

Vllezerit Agaj ne Uqe / Istog te Adem Imeraj

Modifikimi i fundit me: 6 muaj më parë
Gjithsej: 14577 shikime
Faqja e publikuar: http://www.youtube.com/watch?v=gTscANDmuHo&feature=youtube_gdata_player

Regjistroni domainin tuaj .al

Komentet e vizitorve

Komentet m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn

Pom vjen keq pi ...
Pom vjen keq pi Edit qe ai kur esht me grupin Shala e kallin krejt

Secili kengtar e ka ...
Secili kengtar e ka vleren e vete.Dhe me kalimin e kohes dhe me pune e behen edhe ma te mire.Po nje gje ,kta djem kan za , me e mbushe livadhin.

jo vetem edi po ...
jo vetem edi po krejt aty qa jan tu ngu paskan qesh me to kto po ta gerditshin edhe kengen seriozisht e kam

zemra ju knoft po e ...
zemra ju knoft po e kallshit

te fala esatit ...
te fala esatit florim thaqi po dhimash qka paske hek shum dobt

Video t ngjashme

Videot m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn
Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi