Te gjitha kategorite

Art & Kulturë

SPORT

Revista

  • Kater dite libra dhe art
    Kater dite libra dhe art »

    Hap siparin sot ne Muzeun Historik Kombetar Festivali i Librit dhe i Artit/ Shtepia botuese 'Saras' prezantohet me autoret Jason Goodwin, Shekspir, Roberto Ciai, Cesaro Romiti, Grazmend Krasniqi etj.

Moti

Shpejtësia eres: 0 km/h
Drejtimi eres: 0
Lagështia: 100
Shikueshmëria: 8
Presioni atm: 1015.92
Agimi: 6:58 am
Perëndimi: 4:49 pm

Kembimi Valutor

Kursi zyrtar i kmbimit
USD / LEK 101.13
EUR / LEK 140.02
GBP / LEK 170.01
CHF / LEK 114.78
Ndryshimi i fundit: 23.04.2014

Video Lajm

Teknika tmerruese: masazh me gjarperinj
  • Qe ne lashtesi masazhi ka qene pjese e njerezimit dhe teknikat e tij jane perfeksionuar ditet e sotme. Sot me se shumti degjojme per masazhin kinez, akupunkturen apo masazhin tajlandez. Por nga Filipinet vjen nje teknike sa e vecante, aq edhe tmerruese.

Horoskopi

dashi demi binjaket gaforrja luani virgjeresha peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

Lajme dhe tema të nxehta

SHËNDETI

KURIOZITETE

Lajm dhe tema të nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi